محل تبلیغات شما

در این بخش تالار های تخصصی در حوزه برگزاری مراسمات ختم و خدمات ترحیم قرار داده شده است. تالار های تخصصی نزدیک بهشت زهرا و نزدیک مسجد های بنام تهران . به همراه اطلاعات تالار مانند ظرفیت تالار، آدرس، تلفن تماس و همچنین نمونه عکس های از نمای داخلی تالار ها در این بخش گذاشته شده است.

تالار رستوران vip پرشین پلازا مناسب برگزاری مراسمات ترحیم و شادی

رستوران ختم پرشین پلازا : پرشین پلازا پروژه ای ۵ ستاره در قلب اداری و تجاری خاورمیانه منطقه عباس آباد تهران در فضایی به زیر بنای ۱۳۰۰۰متر مربع واقع گردیده است این پروژه حاصل تلاش ۵ ساله همکاران ما در شرکت افق سپید پاسارگاد (سهامی خاص) می باشد که در ۲ فاز مجزا اجرا گردیده است. تلاش ما تجلی میهمان نوازی ایرانی در فضای مدرن هتل میباشد تا همچون نگینی تفاوت ارائه خدمات را برای شما میهمانان گرامی نمایان سازد بی صبرانه در انتظار دیدارتان هستیم.

تالار لوکس شاندیز پرشین پلازا

طراحی کلاسیک و زیبا در رستوران پرشین پلازا اصالت طعم را در کنار دلنوازی فضاء برای میهمانان به ارمغان می آورد. رستوران شاندیز پرشین پلازا از ابتدا روز تا پایان شب پذیرای میمانان گرامی با بوفه صبحانه و انواع غذا های ایرانی و فرنگی می باشد.

کافه رستوران پرشین پلازا

کافه رستوران زیبای پرشین پلازا ضمن بهره گیری از معماری زیبای فضای لابی هتل، داری فضای باز و سرپوشیده میباشد که برای سلیقه های متفاوت طراحی شده است. و مناسب برای برگزاری مراسم ختم نیز می باشد.
تصاویر تالار پرشین پلازا جهت برگزاری مراسم ختم 

تبلیغات اینترنتی انواع باغ و تالار مجالس در سایت ایستگاه

تالار پذیرایی شبانه روزی قصر مجلل

تالار پذیرایی ترحیم قصر مجلل: یکی از تالار های مورد تایید در نزدیکی بهشت زهرا با غذای خوب و با کیفیت.

 مجموعه تالارهای قصر مجلل با ظرفیت ۲۰۰۰ نفر در چهار سالن لوکس و مجزا با پارکینگ مستقل ،وایفای رایگان ، اشپزخانه صنعتی ،کیفیت عالی و قیمت مناسب ،برنج درجه یک ایرانی ،گوشت و مرغ گرم و محیطی درخور و شایسته همشهریان گرامی 
بعنوان تالار نمونه منطقه در خدمت شماست ،ما ایمان داریم ،کیفیت عالی + قیمت مناسب = فروش بالا و سود متناسب را تضمین میکند.

تالار پذیرایی قصر مجلل

آگهی رایگان تالارها و باغ های مناسب برگزاری مراسم در سایت شهر24


باغ و تالار مناسبات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی